Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-03

Céginformáció

Stabil hátterű, 1970. óta működő mezőgazdasági cég

ANALITIKUS KÖNYVELŐT

 keres

Feladatok

  • Tárgyi eszközök, fogyóanyag; állatgyógyszer, fertőtlenítőszer, eü. kellék, mesterséges megterm. anyagok; vásárolt ipari eredetű takarmány, alkatrész, állatok analitikus könyvelése
  • Beruházási / egyéb statisztikai adatszolgáltatás
  • Leltárral kapcsolatos teendők elvégzése
  • Saját termelésű készletek (növények) analitikus könyvelése
  • Vetőmag, műtrágya, növényvédőszer analitikus könyvelése
  • Üzemanyag, kenőanyag analitikus könyvelése
  • Statisztikák elkészítése, vezető informálása
  • Bérmunkák termésmennyiséggel kapcsolatos számítások feladatainak elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Pontos, precíz, szorgalmas munkavégzés
  • Rendszerszemlélet és rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási támogatás
  • SZÉP-kártya
  • Stabil munkáltató

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Bács-Kiskun megye
Dél-Alföld
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

versenyképes jövedelem
utazási hozzájárulás
SZÉP kártya
munkába járás támogatása
stabil céges háttér