Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-08-26

Pozícióleírás

Textilipari termékeket gyártó szolnoki cég

IRODAI ASSZISZTENST keres.

Társalgási szintű német, vagy angol nyelvtudással, illetve számítógépkezelői ismeretekkel rendelkező munkatárs jelentkezését várjuk.

Motivált pályakezdőket is várunk!

Feladatok

  • Kiemelt feladatok közé tartozik a bejövő hívások kezelése
  • Angol vagy német nyelven kapcsolattartás üzleti partnerekkel
  • Bejövő, kimenő küldemények iktatása

Elvárások

  • Angol, vagy német nyelvtudás (legalább az egyiket társalgási szinten kell beszélni, mert beszállítóink és vevőink is külföldiek)
  • Számítógépes ismeretek

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Ügyviteli területen szerzett tapasztalat elönyt jelent

Amit kínálunk

  • Utazási támogatás
  • Jó megközelíthetőség

Munkaidő

  • 8:00 - 17:00 óráig (1 óra ebédszünettel)

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Észak-Alföld
Magyarország

Nyelvismeret

Angol, vagy német

Extra juttatások:

utazási támogatás