Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-09-04

Céginformáció

A Tesbu-Kavics Kft. Debrecenbe keres

BETON-LABORÁNS

 munkatársat

Feladatok

  • Mivel a munkakör fizikai jellegű, előnyben részesítjük a fizikailag terhelhető férfi munkaerőt!
  • A laboratórium minőségirányítási kézikönyvében az akkreditálási területen belüli feladatkörére vonatkozó előírások betartása
  • Az akkreditálás tárgyát képező és az azon kívüli összes mintavétel és vizsgálat elvégzésére jogosult, a vonatkozó szabványok és előírások maradéktalan betartása mellett, a próbaidő és a betanítási gyakorlati idő letelte után, amelyről a laborvezető írásban rendelkezik
  • A vizsgálatokhoz és a térkő gyártáshoz szükséges szabványok, jogszabályok, műszaki előírások megismerése, magabiztos alkalmazása
  • Laborvezető utasítása alapján a mintavételek elvégzése, a vizsgálati anyagok gépkocsival történő beszállítása és a rábízott, valamint az akkreditálás tárgyát képező, vagy azon kívüli vizsgálatok szabvány szerinti elvégzése
  • Laboratóriumi próbakeverések elvégzése a laborvezető utasításai alapján
  • A transzport betonüzem gyártásellenőrzéséhez tartozó mintavételek és frissbeton vizsgálatok elvégzése, a szilárdbeton vizsgálatokhoz tartozó próbatestek készítése
  • A Megrendelők által készített és beszállított minták átvétele
  • Építéshelyszíni mintavétel és frissbeton vizsgálatok az MK kompetencia táblázata szerint
  • A beszállított mintákhoz mellékelt megrendelő, vagy mintavételi jegyzőkönyv átvétele, ellenőrzése
  • A beérkező minták (próbatestek) érkezési naplóban való regisztrálása
  • A laboratóriumtól megrendelt vizsgálatok elvégzése a vonatkozó szabványok, előírások figyelembevételével
  • A vizsgálati eredmények dokumentálása, vizsgálati adatlapok kitöltése
  • Esetenként az adatok számítógépen való rögzítése
  • Az általa használt vizsgálóberendezések és eszközök napi karbantartása, takarítása, a javítások szükségességének jelzése a közvetlen felettesének
  • A hibás, elromlott eszközök és berendezések egyértelmű elkülönítése
  • Munkatorlódás esetén helyettesíti az anyagvizsgálót

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jogosítvány „B” kategória
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Betonüzemek területén való jártasság
  • Férfi munkaerő

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 330.000 Ft - 400.000 Ft
  • Céges autó
  • 13. havi fizetés lehetősége

Egyéb információk a munkáról

  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Hajdú-Bihar megye
Észak-Alföld
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

Pályakezdő

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Nettó fizetés

330.000 Ft - 400.000 Ft

Extra juttatások:

versenyképes jövedelem
céges laptop
céges autó
stabil céges háttér
szakmai továbbfejlődés
13. fizetés lehetősége