Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-08-28

Céginformáció

Nagy múltú óbudai tenisz-, fallabda-, verseny- és szabadidő-sportcentrum keres

NEM DOHÁNYZÓ, GYAKORLOTT GONDNOK munkatársat.

NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok

  • Teniszpálya karbantartás (pályák állapotának ellenőrzése, pályák és tartozékok javítása és rendben tartása, locsolások, padok tisztán tartása, szemét ürítése)
  • Kertgondzosá, kertfelügyelet télen-nyáron
  • Apróbb javítások (alap karbantartási feladatok ellátása)
  • Hó és falevél takarítás, fűnyírás, igényes környezet kialakítása

Elvárások

  • Nem dohányzó munkatársat keresünk!
  • Szakmunkás végzettség elvárt! (Villanyszerelő / gépész / fémipari technikus / faipari szakmunkás, stb.)
  • Precíz, önálló, magára és környezetére odafigyelő, proaktív munkatársat várunk
  • Felelősségtudat jellemzi
  • Jó fizikummal rendelkező nyugdíjas is lehet

Amit kínálunk

  • Igény esetén kis méretű gondnoki lakást biztosítunk!
  • Stabil munkaadó
  • Segítő csapat
  • Bejelentett állás

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Fényképes önéletrajzzal az [email protected] email címen.