Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-09-05

Cégleírás

ÜDVÖZLÜNK A GRAEPELNÉL!

Az innovatív fémtermékek világszerte elismert gyártói és beszállítói vagyunk. A szekszárdi kirendeltségen a legmodernebb berendezésekkel állítunk elő járműalkatrészeket és kapcsolószekrényeket. A családi vállalkozásunk székhelye Németországban van, melyet 135 évvel ezelőtt Budapesten alapítottunk, és mára már több kontinensen rendelkezünk gyártóüzemmel.

Együtt alakítjuk a jövőt, és ehhez egy erős csapatra van szükségünk. A OneGraepel szóval meghatároztuk, mit jelent az együtt eredményesen fogalma. Együtt fejlődünk, kölcsönösen inspiráljuk és tiszteljük egymást, örömünket leljük a munkában.

Munkatársaink jelentik sikerünk kulcsát. Ezért a továbbképzésed szívesen támogatjuk. Folyamatosan szeretnénk fejlődni, és közösen új dolgokat elérni mert ez jelenti a jövőbe vetett biztonságot mindannyiunknak a vállalatnál.

Legyél a Graepel része, és alakítsd a jövőt!

Szekszárdi telephelyünk csapatába keressük elektromos karbantartó munkatársunkat

Főbb feladatok

  • A vállalat területén lévő elektromos eszközök, berendezések javítása és karbantartása
  • Elektromos alkatrészraktár kezelése, raktár nyilvántartás, beszerzés ügyintézés
  • Váratlan meghibásodások számának és idejének csökkentés
  • Új alkatrészek beszerzésére javaslat
  • Elektromos berendezések műszaki állapotának és munkabiztonságának nyomon követése, javítása
  • Gyors hibaelhárítás érdekében azonnali alkatrészbeszerzés
  • Kapcsolattartás a termelő területekkel
  • Karbantartási tevékenység minőségének javítása
  • Szükség szerint részvétel a gépek telepítésében, mozgatásában, áttelepítésében, beüzemelésében

Elvárások

  • Villanyszerelő – műszerész képesítés – szakmunkás bizonyítvány -technikusi oklevél
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló és felelősségtudatos személyiség, precizitás, igényesség
  • Erős csapatszellem, azonosulás a szervezet céljaival
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • ERP-rendszerben szerzett tapasztalat- előnyt jelent
  • CNC Gépbeállítói gyakorlat -előnyt jelent

Amit ajánlunk

  • Modern munkahely egy jól felszerelt infrastruktúrával rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • Nyitott és rugalmas csapat a szekszárdi telephelyen
  • Minden részfeladatra kiterjedő betanulási folyamat, támogató munkakörnyezet, versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
  • Felelősségteljes, változatos munkaterület
  • Béren kívüli széleskörű juttatáscsomag (pl. Cafeteria, +1 nap szabadság, utazási költségtérítés)
  • Fejlődési lehetőségek és továbbképzések

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Tolna megye
Dél-Dunántúl
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Önéletrajz becsatolásával.