Ict Európa Finance Kft. - állás és munka - 1 db - Jobinfo

Foglalkoztattak:
Állás: 1 db

Cégbemutató

Cégünket, az ICT Európa Finance Kft-t azzal a szándékkal alapítottuk, hogy a könyvelés, adótanácsadás piacán új utat és innovációt mutassunk.

A már rendelkezésre álló tudásbázis, a partnereinkkel kialakított bizalmi viszony, valamint az alapítók szakértelme adja e cég alapját. A cég alapítóinak Csomós Istvánnak, dr. Termel Balázsnak és Lovász Györgynek képzettsége és tapasztalata jelenti azt a pénzügyi, jogi, informatikai bázist, melyre építve már új, innovatív módszerekkel dolgozó, megbízható könyvelő és adótanácsadó vállalkozást hoztunk létre, amellyel a vállalkozások kötelező könyvelési tevékenységén túl a partnereink adóügyeinek tervezését is segítjük.

Jelentkezésedet várjuk:

Adatlap

Bérszámfejtő Csoportvezető

Cég neve: Ict Európa Finance Zrt.

Munkavégzés helye: Budapest

Forrás: Profession
Feladatok: Bérszámfejtő csoportvezetőként az alábbi feladatok ellátásával bízunk meg téged:A csoport tevékenységének hatékony menedzselése, bérszámfejtő munkatársaid munkájának irányítása, ütemezéseEredményes ügyfélkapcsolatok kialakítása, folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkelTanácsadás nyújtása az ügyfelek részére Elvárások: Bérszámfejtő csopo...