Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-13

Feladatok

  • Banki utalásokat rögzíti, kapcsolatot tart és támogatja a folyamatokat a munkavállalókkal, könyvelővel és bérszámfejtővel
  • A szokásos feladatok ellátása mellett segíti a management munkáját
  • Táblázatok, kimutatások, pénzügyi elszámolások kezelése
  • Management pénzügyi folyamatainak támogatása
  • Számlázás
  • Utalások nyomon követesé, rögzítése
  • Könyveléssel kapcsolattartás
  • Munkaügyi folyamatok támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzetség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Képesség önálló és csapatmunkára egyaránt
  • MS Word, Excel, programok felhasználói ismerete
  • Igényesség a környezetére és munkájára
  • Feladatai nélkülözhetetlenek a cég számára, és éppen ezért azt magas minőségben és lelkesen végzi
  • Önálló munkavégzésre igénye és képessége van
  • Egyedül is  precízen, pontosan és igényesen kell tudnia dolgozni, együttműködik a csapattal. Ezen kívül a munka természetéből adódóan magabiztosan kell használni az alapvető számítógépes rendszereket (Word, Excel, Internet).

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Azonnali munkakezdés
  • Megváltozott munkaképesség, igazolt

Amit kínálunk

Amit garantálni tudunk, az a stabil munkahely, lendületes csapat, a jó munkakörnyezet, valamint a kihívásokkal teli, változatos munka. Egyénileg kialakított munkaidő.

  • Kezdő bér: nettó 280.000 Ft
  • Rugalmas munkaidő
  • Kollégáink munkahelyi étkezését térítésmentesen biztosítjuk
  • Kedvezményes ételrendelési lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Támogatás szakmai tovább fejlődésben, továbbképzésben

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nettó fizetés

280.000 Ft-tól

A fényképes önéletrajzokat az [email protected] email címre várjuk.