Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-27

Izgalmas feladatok inspiratív környezetben

Innovatív termék, szakmailag minőségi csapat. Világos, elérhető célok, garantált sikerélmény. Új, hatékony megoldások keresése, folyamatos refactoring & optimalizálás.

Ha van jobb, kreatívabb, hatékonyabb megoldásod, mutasd meg, és szívesen beépítjük a munkafolyamatainkba!

Getting Things Done. Shipping Code. Kézzelfogható eredményeket szállítunk. Jól definiált, könnyen értelmezhető, kezelhető taskok, átláthatatlan, bonyolult feladatkupacok helyett.

Elvárt tapasztalatok

  • Javascript 3 év
  • React 1+ év
  • ES6 1+ év
  • SCSS 1+ év
  • CSS3 2+ év
  • HTML5 3+ év
  • Git 1+ év
  • OOP 3+ év
  • Webpack 1+ év

VÁRJUK JELENTKEZÉSED HA:

  • van legalább 5 év programozói tapasztalatod,
  • rendelkezel verziókezelési ismeretekkel,
  • stabil React és Redux ismeretekkel és tapasztalattal rendelkezel,
  • erős Javascript ES6 tapasztalattal rendelkezel,
  • használtál már webpack-et,
  • van tapasztaltod SASS/SCSS fejlesztésben,
  • rendelkezel magabiztos HTML5, AJAX ismeretekkel,
  • stabil OOP paradigma, tervezési minta ismereteid vannak

Ezen kívül előny, ha...

  • dolgoztál már projekt csapatban,
  • használtál már konténer kezelőt (docker),
  • dolgoztál már TDD-ben,
  • foglalkoztál már nagy adatmozgatassal és terhelt rendszerek fejlesztesében

Király körülmények!

  • Agilis fejlesztőcsapat, SCRUM módszertan, önálló munkavégzés
  • Profi eszközök, amik a munkavégzésedhez kellenek
  • Fejlődés és folyamatos tanulás
  • Alapelvek gyakorlatban
  • Izgalmas technológiák éles üzemben

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet