Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-07-04

Céginformáció

Cégünk alaptevékenysége a sörfőzés, emellett turizmussal, vendéglátással is foglalkozunk, fesztiválok
állandó szolgáltató résztvevői vagyunk.

A Sernevelde Kft. tapasztalt kollégát keres FUTÁR munkakörbe. Hosszútávú munkalehetőséget
kereső, precíz és megbízható munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Áruk átvétele, majd az áruk kiszállítása megadott pontokra
  • Csomaginformációk rögzítése
  • Futár kézikönyv szabályainak betartása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány és tiszta erkölcsi bizonyítvány megléte a munkába állás elengedhetetlen feltétele!
  • Többéves személygépkocsivezetési tapasztalat
  • Délelőtti és délutáni időszakok vállalása
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
  • Gépjármű tisztántartása
  • Ápolt megjelenés

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 265.000 Ft + bónusz
  • Munkaruha és útiköltség-térítés

Egyéb információk a munkáról

  • Bejelentett, hosszútávú munka, heti 40 órás munkahét

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Hajdú-Bihar megye
Észak-Alföld
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Nettó fizetés

265.000 Ft + bónusz