Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-12

Céginformáció

A Virginia Creation 1991-ben alakult. Tevékenységi köre: női divatáru felsőruházat tervezés, gyártás, forgalmazás. Az eltelt évek alatt amit magunk mögött tudhatunk, jellemzően meghatározó a dinamikus fejlődés, mely nagy mértékben köszönhető egyfelől az üzleti partnerekkel történő szoros , korrekt együttműködésnek, másfelől a vásárlóközönséggel kialakult kölcsönös megbecsülésnek. Meghatározó fontosságú számunkra az a mindenkori alázat és elhivatottság amit a mindennapi munkánk során a szakma iránt tanúsítunk. Ez a látásmód egyértelmű irányvonalat mutat számunkra, melyben központi szerepet játszik az általunk célzott vásárlók mindenkori igényeinek kiszolgálása és tisztelete. Folyamatosan törekszünk az általunk forgalmazott termékek gondos összeválogatására, a kínált áru mind alapanyag, mind kidolgozás tekintetében kifinomult, igényes kényelmes kiváló minősítésűek. Igyekszünk a dolgozó nő életvitelére szabott ruhatárat összeállítani, melyben a dolgos hétköznapokon, szabadidejükben valamint ünnepi alkalmakkor egyaránt megtalálják a számukra megfelelő ruhadarabokat. S tekintve, hogy társaságunkban többségben van a női vezetés és munkaerő mi magunk is meggyőződhetünk ennek valódiságáról a gyakorlati életben. Sokszínűségünkben nem vész el az egyéniség és az egyediség. Ezt bizonyítják sikereink, az egyre bővülő kiterjedt üzlethálózat, 3 kiskereskedelmi egységgel. A cég életében, munkájában elsődlegesnek tekintjük a precizitást, a korrekt kapcsolatok ápolását, a tökéletességre való törekvést, az új felé való nyitást. Inspirál bennünket a korszerű, modern világ fejlődése, s mi magunk is képesek vagyunk folyamatosan megújulni, megfelelni az európai szintű női divat követelményeinek, melyben rövid távon belül meghatározó szerepet kívánunk betölteni.

Debrecen Fórum VIRGINIA üzeltébe keresünk üzletvezetőt, üzletvezető helyettest, eladót

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal e-mailben.

Feladatok

  • Termékeink értékesítése, szakszerű kiszolgálás
  • Az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása, árukihelyezés
  • Raktári feladatok
  • Leltározás

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Precizítás
  • Jó kommunikációs kézség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunka

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Hajdú-Bihar megye
Észak-Alföld
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet