Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-12

Céginformáció

A Bencsik Trans Kft békéscsabai telephelyére keres

nemzetközi fuvarszervezőt

Feladatok

  • Kapcsolattartás a partnerekkel, megbízókkal,és gépkocsivezetőkkel
  • A kapott megbízások továbbítása a gépkocsivezetők felé
  • Útvonalak megadása a gépkocsivezetőknek; a fuvarhoz szükséges és beérkezett okmányok ellenőrzése, feldolgozása, számítógépes rögzítése
  • Folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább közép fokú iskolai végzettség, érettségi
  • Jó kommunikációs képesség és beszédkészség
  • Közép fokú német nyelvvizsga és nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó szervező készség, nagy teherbírás

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Szakmában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Piacképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Segítőkész kollégák

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Békés megye
Dél-Alföld
Magyarország

Nyelvismeret

Német

Extra juttatások:

versenyképes juttatás