Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-29

Céginformáció

A Commitsmartot 2018-ban alapította két fiatal és rendkívül motivált fejlesztő, Gyömrei Máté (CEO) és Ujvári Csaba (CTO). A cég kezdetben a társalapítók kiegészítő foglalkozásaként működött. Két év után úgy döntöttek, hogy otthagyják főállású munkahelyüket és 100%-ban a saját cégükért dolgoznak. Ma, további 4 év elteltével a Commitsmart több mint 30 fejlesztővel dolgozik együtt, több mint 40 elégedett ügyféllel rendelkezik, és 100%-ban távmunkában dolgozik. A Commitsmart mindig a legfrissebb technológiákkal dolgozik, és egyedi fejlesztési szolgáltatásokat nyújt különböző területeken. Ilyen például a UI/UX tervezés, Front-end fejlesztés, Back-end fejlesztés, valamint rendkívüli incidenskezelés.

Feladatok

Mivel csapatunk bővül, tapasztalt Solution Architect munkatársat keresünk, aki teljes munkaidőben, távmunkában csatlakozna hozzánk. Az új csapattag minden olyan projektben részt vesz majd, amelyet ügyfeleink számára végzünk.

Elvárások

  • Legalább 8 éves informatikai tapasztalat és mikroszolgáltatások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Az ideális jelölt részletes ismeretekkel rendelkezik a GCP felhőszolgáltatásokat, a Kubernetes-t és az adatbázis-kezelést (MongoDB, PostgreSQL, stb) használó skálázható backend-architektúrákról
  • Tapasztalat Java, Go, C# nyelvekben, és a szoftverfejlesztési módszertanok mélyreható ismerete
  • Komplex rendszerek megértése és tesztelése
  • Tapasztalat a performance heavy alkalmazások terén
  • A tervezési és architekturális elvek magas szintű ismerete
  • A felhőarchitektúra, az automatizálás, a DevOps, a natív szolgáltatások, a biztonság, a felügyelet és a hibaelhárítás mélyreható ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készségek
  • Önálló munkavégzés és csapatban való hatékony együttműködés képessége
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (írásban, szóban)

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Angol nyelv kimagasló ismerete (társalgási szintű tudás elvárás!)
  • Német nyelv ismerete (nem elvárás)

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó nettó 1,3 – 1,6 M Forint
  • Rugalmas távmunkaidő
  • Csapatépítő programok
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Pest megye
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Baranya megye
Békés megye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Hajdú-Bihar megye
Heves megye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Veszprém megye
Vas megye
Fejér megye
Győr-Moson-Sopron megye
Komárom-Esztergom megye
Zala megye
Nógrád megye
Tolna megye
Csongrád megye
Somogy megye
Bács-Kiskun megye