Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-13

Pozícióleírás

Élelmiszergyártással foglakozó cég raktáros / kommissiózó
munkatársakat keres újpesti telephelyére

Feladatok

  • Beérkező áru minőségi és mennyiségi átvétele, raktározása, árukiadás (termelés kiszolgálása), árumozgatás (max.25 kg a legnagyobb kiszerelés)
  • Szavatossági idő nyomon követése, ellenőrzése
  • Anyagmozgás könyvelése
  • Raktári rend és rendszer fenntartása

Elvárások

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Középfokú végzettség (nem szükséges szakmai)

Előnyök

  • Raktározás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek: Windows, Ms Office, valamint termelésirányítási rendszer ismerete
  • Kommissiózási gyakorlat
  • Targoncakezelői jogosítvány

Mit kínálunk?

  • Kezdő munkabér: 300 000 Ft nettó / hó, próbaidő után 320 000 Ft + 18 000 cafeteria + 30 000 bónusz (adható) / hó
  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Bejelentett állás, korrekt bérezés
  • További juttatások (cafeteria, ingyenes munkahelyi étkezés)

Egyéb

  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, hétfőtől csütörtökig 6-16 óráig

Pozíció

szakképzettséget nem igénylő fizikai munka

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Nettó fizetés

300.000 Ft-tól

Extra juttatások:

béren kívüli juttatások
étkezési támogatás

A fényképes önéletrajzokat az [email protected] email címre várjuk.