Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-27

Izgalmas feladatok inspiratív környezetben

Innovatív termék, szakmailag minőségi csapat. Világos elérhető célok garantált sikerélmény. Új, hatékony megoldások keresése, folyamatos refactoring & optimalizálás.

Ha van jobb, kreatívabb, hatékonyabb megoldásod, mutasd meg, és szívesen beépítjük a munkafolyamatainkba!

Getting Things Done. Shipping Code. Kézzelfogható eredményeket szállítunk. Jól definiált, könnyen értelmezhető, kezelhető taskok, átláthatatlan, bonyolult feladatkupacok helyett.

Várjuk jelentkezésedet, ha...

  • van legalább 1-2 év programozói tapasztalatod
    rendelkezel verziókezelési ismeretekkel;
    rendelkezel stabil PHP7 (php 7.4+) tudással
    stabil adatbázis ismereteid vannak (MySQL);
    ismersz valamilyen modern MVC keretrendszer (Laravel);
    linux adminisztrációs ismeretekkel rendelkezel.
    van legalább 1-2 év programozói tapasztalatod;
  • rendelkezel verziókezelési ismeretekkel;
  • rendelkezel stabil PHP7 (php 7.4+) tudással stabil adatbázis ismereteid vannak (MySQL);
  • ismersz valamilyen modern MVC keretrendszert (Laravel);
  • linux adminisztrációs ismeretekkel rendelkezel.

Ezen kívül előny, ha...

  • dolgoztál már projekt csapatban;
    van tapasztalatod nagy méretű adat import/export (xml, api) feldolgozásában;
    rendelkezel HTML, Javascript, AJAX ismeretekkel;
    használtál már konténer kezelőt (docker);
    dolgoztál már projekt csapatban;
  • van tapasztalatod nagy méretű adat import/export (xml, api) feldolgozásában;
  • rendelkezel HTML, Javascript, AJAX ismeretekkel;
  • használtál már konténer kezelőt (docker);

Remek körülmények!

  • Agilis fejlesztőcsapat, SCRUM módszertan, önálló munkavégzés
  • Profi eszközök, amik a munkavégzésedhez kellenek
  • Fejlődés és folyamatos tanulás. Alapelvek gyakorlatban.
  • Izgalmas technológiák éles üzemben

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet