Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-22

Céginformáció

Lakatos kollégákat keresünk Budapest környéki munkahelyre!

Jelentkezni önéletrajzzal lehet.

Feladatok

  • Képes megtervezni és végrehajtani azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván

Elvárások

  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • 2 műszak vállalása

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Fémipari tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Bérezés: megállapodás szerint
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától (minimum br. 35.000 Ft)
  • Műszakpótlék: délutáni 30% (14 órától), éjszakai: 50%
  • Túlóra lehetőség (pótlékok: hétközi 50%, szombati 100%, vasárnapi 150%), amely kifizetése a tárgyhavi bérrel történik
  • Albérleti támogatás
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 43 Ft/km
  • Hétvégi hazautazási támogatás
  • Ajánlási bónusz

Egyéb információk a munkáról

  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

teljes munkaidő

Lokáció

Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

béren kívüli juttatások
munkába járás támogatása
parkolás biztosított