Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-26

Céginformáció

Társaságunk 1993 óta végzi ügyfelei könyvelést, bérszámfejtését, adóbevallási, beszámoló készítési feladatait. 9 kollégával dolgozunk együtt, Pécsett.

Irodánkba mérlegképes végzettséggel rendelkező

KÖNYVELŐ munkatársat keresünk.

(Bér, TB-ügyintézés nem tartozik a feladatok közé)

Feladatok

  • Feladatok közé tartozik gazdasági társaságok, cilvil szervezetek teljes körű könyvelése
  • Beszámoló készítése az ügyvezető irányítása mellett, de önállóan

Elvárások

  • Beilleszkedés a könyvelőiroda munkavállalói közösségébe
  • Magas szintű számviteli ismeretek, önálló munkavégzés
  • Az adótörvények (ÁFA, társasági adó, KIVA, HIPA, egyéb speciális adók ) ismerete, készségszintű használata

Pozíció elnyeréséhez előny

  • 10 év számviteli (könyvelői) gyakorlat
  • Adótanácsadói végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP-kártya

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Baranya megye
Dél-Dunántúl
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

5-10 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

versenyképes jövedelem
SZÉP kártya