Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-23

Hentes, betanult hentes munkatársakat keresünk!

Cégünk tradícionális családi vállalkozás, mely erős összetartáson és több évtizedes szakmai tapasztalaton alapul. Európa egyik legnagyobb és legmodernebb kismalac vágóhídja. Előállított termékeink a világon ismertek és nagyon sikeresek. Magyar és román munkatársaink sok éve dolgoznak velünk együtt, sikeresen felhasználva a különböző nemzetiségű munkatársak tapasztalatait. Olyan dolgozni akaró, ambíciózus munkatársat keresünk, aki nem fél új dolgot tanulni és hosszútávban gondolkodik a munkavállalást tekintve! Német nyelvtudás előnynek számít, de nem elvárás!

Feladatok

Hentesek jelentkezését várjuka következő részlegekre:

  • Vágó - Feladatok:  Az alább felsorolt poziciók melletti segédmunkák.  Szem-fülgomba szedés, inalás, hasfalazás, belsőzés, belezés, nyelv forgatás, szegyelés.
  • Csontozó -  Feladatok: Az alább felsorolt poziciók melletti segédmunkák. a malac bármely részének csontozása, lapocka, nyak, comb, húsok formázása, börözése,  szalagfürész kezelése
  • Produktio -  Feladatok: Húsdaráló üzemeltetése, húsok elökészítése a különbözö termékeink elöállításához. Hús formázás, hús tekerés, partimalac elökészítés - töltés. Produkciós részlegünkre nagyon alkalmas a "bolti hentes szakmával" rendelkezö kolléga.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy szakirányú képesítés, végzettség, és / vagy
  • 3 - 5 éves szakmai tapasztalat, gyakolat
  • Betanított hentesek jelentkezését is várjuk
  • Megbízhatóság
  • Megfelelő teherbírás, állóképesség
  • Pontos önálló munkavégzés
  • Higéniai és élemiszer biztonsági szabályok ismerete

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Előnyt jelent ha Németországban szerzett húsipari tapasztalatot
  • Német nyelvtudás előny, de nem elvárás!
  • Ha hosszú távon szeretne németországban dolgozni
  • Ha csak az alapok vannak, de szeretné a szakmát kitanulni, elsajátítani.

Amit kínálunk

  • Órabér 13,00 € - 18,00 € / óra munkaminőségtől, tudástól, tapasztalattól függően
  • Modern rendezett munkakörülmények
  • Munkakezdéshez teljes körű ügyintézés

Egyéb információk a munkáról

  • Egy műszakos munkarend

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Németország

Elvárt munkatapasztalat

3-5 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet