Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-23

Céginformáció

A Skintim fast Beauty szépségszalon hálózat országszerte jelenleg 13, hamarosan 15 helyen lesz elérhető. 9 szalonunk Budapesten, 6 pedig vidéken (Debrecen, Győr, Székesfehérvár, Szombathely és Budaörs) található. Minden SKINTIM szalon az alábbi szolgáltatásokkal vája vendégeit időpontfoglalás nélkül: intimgyanta, bármely testrész szőrtelenítése, tartós szempilla-, szemöldökfestés, expressz maszkos arckezelés, állandó akciókkal, törzsvásárlói programmal várjuk a szépülni vágyókat!

Diódalézeres szőrtelenítés szolgáltatásunk, a SkintimPro, a Skintim Hattyúházban érhető el. Carbon Peeling szolgáltatásunk pedig a Skintim Tizenhárom és a Skintim Hattyúházban vehető igénybe.

2023 tavaszától vált elérhetővé a Skintim saját márkás termékcsalád első három terméke.
A Skintim lágy cukorpaszta professzionális felhasználásra, nagykereskedelmi forgalomban kapható, a Skintim testradír és testápoló termékek pedig kis- és nagykereskedelmi forgalomban is elérhetők.

Feladatok

A Skintim fast beauty hálózat budapesti szalonjainak folyamatosan bővülő csapatába keressük új gyanta specialista munkatársunkat az alábbi feladatokra:

  • gyantás kezelések pontos és precíz elvégzése (a szükséges szakmai képzés biztosított);
  • a kezelést érintő adminisztrációs feladatok ellátása;
  • a szalon tisztán- és rendben tartása

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • szereted a kihívásokat, a folyamatos fejlődési lehetőségeket,
  • pozitív a személyiséged, jól kommunikálsz,
  • magas fokú empátiával rendelkezel,
  • fontos számodra a lojalitás,
  • igényes vagy magadra és a környezetedre

Szakmai háttér, amivel sikeresen betöltheted az állást:

  • lehetőleg kozmetikusi végzettség, vagy folyamatban levő kozmetikusi képzés (szükség esetén a szakmai képzést a Skintim biztosítja),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • precizitás, pontosság,
  • vendégorientált gondolkodásmód,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • empátia, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • kiemelkedő karrierlehetőség, akár 1-2 éven belül saját Skintim franchise szalon, havi többmilliós forgalommal

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
  • Végleges szőrtelenítés területen tapasztalat
  • Lézeres esztétikai eszközök használatában tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés, hűségbér
  • Piacvezető márka
  • Szakmai tréning, betanulási lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Teljes szakmai képzés
  • Fiatalos, professzionális csapat
  • Előre lépési lehetőség (lézerspecialista, szalonvezető)
  • Családbarát, stabil munkahely
  • Tervezhető időbeosztás (07:00-14:00 vagy 14:00-21:00)

Munkavégzés lehetséges helyei: Budapest I., III., V. VI., IX., XI., XIII. kerület

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nettó fizetés

270.000 Ft - 350.000 Ft