Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-02-06

Céginformáció

Pécsi mikrovállalkozás vagyunk 8 alkalmazottal. Széles termékpalettával rendelkezünk: a klasszikus ajándéktárgyak gravíozásától a bélyegzőkön át a küszöbsínekig-illetve azok polírozásáig, a sportokhoz kapcsolódó szolgáltatással is állunk megrendelőink rendelkezésére.

 GRAVÍROZÓ munkakörbe keresünk CorelDraw-ban jártas munkatársat!

Feladatok

  • Lézer gravírozógép kezelése, karbantartása
  • Alapanyagok előkészítése, vágása, fazolása
  • Grafikai szerkesztés
  • Minőség ellenőrzés, csomagolás

Elvárások

  • Érettségi
  • Jó nyelvtani tudás
  • Coreldraw és Excel alapismeretek
  • Munkához való pozitív hozzáállás, kiegyensúlyozott életvitel

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Biztos számítástechnikai alapismeretek
  • Jó probléma megoldó képesség, kreativitás, esztétikai érzék

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó, segítőkész csapat

Pozíció

alkalmazott

Lokáció

Baranya megye
Dél-Dunántúl
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

versenyképes jövedelem