Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-11

Céginformáció

Kompozitipari alap-, és erősítőanyagok értékesítésével foglalkozunk 2016 óta. Kiegészítő tevékenységeink közé tartozik a szaktanácsadás, gyártás-, és termékoptimalizálás, tanfolyamok szervezése.
Kis létszámmal működő, részben külföldi tulajdonú vállalkozás vagyunk. A cég székhelye és telephelye Budapest 18. kerületében található.

Feladatok

Cégünk 8 órás, teljes munkaidőben keres az alábbi feladatkörökre munkatársat:

Bolti értékesítés, kisebb kiszerelési egységek kimérése, webshopos rendelések összeállítása;

Folyamatos kapcsolattartás a belföldi feldolgozó cégekkel, tájékozódás az igényeikről;

Az értékesítési területéhez tartozó termékcsoportok: kompozitipari alapanyagokkal (műgyanták, erősítőanyagok stb.) kapcsolatos alapvető ismeretek elsajátítása után tanácsadás;

Potenciális vevők felkeresése, piackutatás.

Elvárások

Minimum középiskolai végzettség;

Alapvető műszaki és informatikai ismeretek;

„B” kategóriás jogosítvány;

Tanulási képesség, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A területéhez tartozó műszaki fejlesztések és előírások figyelemmel kísérése.

Pozíció elnyeréséhez előny

Szakirányú technikumi végzettség;

Angol nyelv ismerete;

Számlázórendszer (Kulcs-Soft) ismerete.

Amit kínálunk

Bejelentett, biztos munkahely;

Korrekt fizetés;

Jó munkahelyi légkör;

Tanulást segítő kollégák.

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Extra juttatások:

fix bér+jutalék+bónusz
céges telefon
céges PC
SZÉP kártya