Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-23

Csontozó munkatársakat keresünk!

Cégünk tradícionális családi vállalkozás, mely erős összetartáson és több évtizedes szakmai tapasztalaton alapul. Európa egyik legnagyobb és legmodernebb kismalac vágóhídja. Előállított termékeink a világon ismertek és nagyon sikeresek. Olyan dolgozni akaró, ambíciózus munkatársat keresünk, aki nem fél új dolgot tanulni és hosszútávban gondolkodik a munkavállalást tekintve! Német nyelvtudás előnynek számít, de nem elvárás!

Feladatok

  • Húsok előkészítése a különböző termékeink előállításához
  • A malac bármely részének csontozása, lapocka, nyak, comb, húsok formázása, bőrözése, szalagfürész kezelése
  • Hús formázás, hús tekerés
  • Csontozó részlegünkre nagyon alkalmas a "bolti hentes szakmával" rendelkező kolléga is!

Elvárások

  • Várjuk csontozó gyakolattal, vagy szakmunkás bizonyítvánnyal igen, de gyakorlattal nem rendelkezők, illetve betanított hentes-csontozók jelentkezését is! Ha csak az alapok vannak, de szeretné a szakmát kitanulni, elsajátítani, szintén várjuk jelentkezését!
  • Megbízhatóság
  • Megfelelő teherbírás, állóképesség
  • Pontos önálló munkavégzés
  • Higéniai és élemiszer biztonsági szabályok ismerete

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Előnyt jelent, ha Németországban szerzett húsipari tapasztalatot
  • Német nyelvtudás előny, de nem elvárás!
  • Ha hosszú távon szeretne németországban dolgozni

Amit kínálunk

  • Órabér: 13,00 € - 18,00 € / óra munkaminőségtől, tudástól és tapasztalattól függően
  • Egy műszakos munkarend
  • Modern rendezett munkakörülmények
  • Munkakezdéshez teljes körű ügyintézés

Egyéb információ a munkáról:

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Németország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet