Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-27

Céginformáció

Partnerünk olasz márkájú mezőgazdasági gépek kizárólagos forgalmazója Magyarországon, minőségi szerviz szolgáltatás nyújtásával! Családi méretű és hangulatú csapatukhoz nagyon ritkán van lehetőség csatlakozni!

A HR Express Kft. munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozik. Partnereink részére segítünk a megfelelő munkaerő felkutatásában, Ügyfeleinknek pedig az általuk elképzelt pozíció megtalálásában és betöltésében.

Feladatok

  • Mezőgazdasági gépek szervizelése, javítása
  • Ügyfelek beérkező szerviz- és javítási igényeinek a fogadása, hiba lehetőségek feltárása

Elvárások

  • Mezőgazdasági gépszerelő vagy autóvillamossági szerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 2 éves tapasztalat a szakmában
  • Önálló, felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, jó állóképesség
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Rendszeres szakmai továbbképzéseken való részvétel

Pozíció elnyeréséhez előny

  • C/E kategóriás jogosítvány
  • Haszongépjármű javítási gyakorlat vagy szervizben szerzett tapasztalat
  • Diagnosztikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Megbecsülés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kiváló, családias munkahelyi légkör
  • Modern, igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Korrekt munkaidő elszámolás

Egyéb információk a munkáról

  • A gépek javítása többségében külső helyszínen történik
  • A munkáltató telephelye Vértesszőlősön van

Pozíció

szakképzett munkás

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Komárom-Esztergom megye
Közép-Dunántúl
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet