Tolna állás és munka - 4 db - Jobinfo

Egyszerű betanított, k...

Julika Hófehér Mosoda-2002 Kft.
Érd

Analitikus könyvelő

Dávodi Augusztus 20. Zrt
Dávodi Augusztus 20 Zrt - Központi iroda

Kézbesítő (Dabas)

Magyar Posta Zrt.
2374 Dabas, Bartók Béla utca 54/a.

Segédmotoros kézbesítő...

2377 Örkény, Kossuth Lajos utca 12.

Hajlítógép kezelő (AMADA)

Cég neve: DKC UNGHERIA Kft.

Munkavégzés helye: 7130 Tolna, Belterület 970/110

Forrás: Jobinfo
műszakpótlék utazási támogatás béren kívüli juttatások
  • Útiköltség térítés (bérlettámogatás vagy 30,-Ft/km)
  • Műszakpótlék
  • Rendszeres havi jutalom
  • Cafeteria havi bontásban (6 hónap után)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Termelési Csoportvezető

Cég neve: Fastron H Kft.

Munkavégzés helye: Tolna

Forrás: Profession
Feladatok: - Gyártási folyamatok koordinálása;- Felügyelete alá tartozó munkavállalók koordinálása;- Technológiai utasítások, munkavédelmi előírások és minőségügyi követelmények betartása és betartatása;- A gyártás zavartalan működésének biztosítása;- A munkavégzéshez szükséges segédanyagok, alapanyagok rendelkezésre állásának bizotsítása;- Gyártás...

Amada Élhajlítógép Kezelő

Cég neve: Dkc Ungheria Kft.

Feladatok: AMADA hajlítógép kezelésebeállítások, szerszámcserék, kisebb karbantartások elvégzése Elvárások: AMADA hajlítógép kezelésebeállítások, szerszámcserék, kisebb karbantartások elvégzéseGépkezelő

Cnc Gépkezelő (Élhajlító És Lézerkivágó Gépre)

Cég neve: Fastron Hungaria Kft.

Feladatok: - CNC programok korrekciózása, gépkezelés- megmunkáló szerszámok cseréje- gépek karbantartása Elvárások: - CNC programok korrekciózása, gépkezelés- megmunkáló szerszámok cseréje- gépek karbantartása Gépkezelő