Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-10-21

Mindig is érdekelték a gépek és a különleges járművek? Szeretné vezetni és irányítani vasútépítő, vágány- és kitérőszabályozó nagygépeinket?

Legyen a munkatársunk! Várjuk jelentkezését, és a legjobb szakemberektől sajátíthatja el ezt a különleges szakmát!

Jelentkezzen szakmai tapasztalat nélkül is, mert hisszük, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • Önjáró vasúti nagymunkagépet vezet és kezel országos pályahálózaton
  • Ellenőrzi a munkavégzés megkezdése előtt a rábízott munkagép alkalmasságát műszaki, munka-, tűz- és balesetvédelmi szempontból
  • Átvizsgálja a munkagépet, karbantartja a munka befejezésekor és gondoskodik annak biztonságos tárolásáról

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • Középfokú végzettség
  • Vasúti járművezetői jogosítvány

Előnyként értékeljük

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amit ajánlunk továbbá:

  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Egyéb információk a munkáról

  • Foglalkoztatás formája: határozatlan idejű

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Veszprém megye
Közép-Dunántúl
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

SZÉP kártya
önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
bónuszrendszer

Bővebb felvilágosítást ad: Gál Eszter +36 30 325 8141.  Jelentkezés határideje: 2024.10.31.