Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-10-02

Pozícióleírás

A székesfehérvári Alba-Zöchling Kft. tapasztalt

VÁMÜGYINTÉZŐT

keres a csapatába

Feladatok

  • Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink felé, vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával
  • Import és export szállítmányok teljes körű vámügyintézése elektronikus úton
  • Vámokmányok szakszerű kiállítása, határidős intézkedések figyelemmel követése, betartása
  • A vámkezeléssel kapcsolatos teljes körű adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Az ügyfelekkel és a vámhivatallal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Vámügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Mindsoft program ismeret - előny
  • Idegennyelv-ismeret - előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes és átlátható munkabér
  • Megbízható és minőségi munkakörülmények
  • Professzionális és segítőkész csapat
  • Fejlődési lehetőségek
  • Nyitott, közvetlen légkör

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Fejér megye
Közép-Dunántúl
Magyarország

Az alábbi email címen várjuk a jelentkezéseket és az önéletrajzokat: [email protected]