Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-06-13

Feladatok

  • Műszakos termelési műveletek felügyelete és koordinálása
  • Termeléstervezési folyamatok támogatása
  • Létszámtervezés, feladatok kiosztása és ellenőrzése
  • Magas szintű termékminőség, illetve hatékonyság biztosítása
  • Munkabiztonsági szabályok betartása
  • Két műszakos munkarend (délelőtt/délután)

Elvárások

  • Termelő cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Elkötelezett, megbízható személyiség
  • Precizitás, pontosság
  • Stressztűrés
  • Megoldáskereső szemlélet, rugalmasság

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Jász-Nagykun-Szolnok megyei lakhely
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szükség esetén szállás/bejárás térítése
  • Folyamatosan fejlődő, biztos munkahely változó kihívásokkal
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Igényeknek megfelelő, alapos betanulás
  • Jó csapat

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Észak-Alföld
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

3-5 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet