Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-24

Céginformáció

Több mint ötven éves múlttal rendelkező mezőgazdasággal és állattenyésztéssel foglakozó, stabil hátterű,

folyamatosan fejlődő cég

VEZETŐT keres

sertéstelepi takarmánykeverő üzemébe

Feladatok

  • Takarmánykeverő-üzem technológiai feladatainak ismerete, pontos, precíz munkavégzés
  • Alapanyag rendelés, bevételezés, készletnyilvántartás
  • Takarmánykeverő üzem nyilvántartások vezetése (HACCP)
  • A takarmánykeverő üzem hatósági előírásainak megfelelő működtetése, nyilvántartások naprakész vezetése
  • Készletek minőségi és mennyiségi megóvásáért felelősség vállalása

Elvárások

  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Önállóság

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Hasonló munkakörben szezett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások (kafetéria, cégautó, céges mobiltelefon)

Pozíció

középvezető

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Bács-Kiskun megye
Dél-Alföld
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

béren kívüli juttatások
versenyképes jövedelem
céges telefon
céges autó