Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-22

Céginformáció

A bizonytalan gazdasági környezetben, stabil munkavégzési lehetőséget biztosítva keresünk kollégákat - akár pályakezdőket is - online kapcsolattartó, biztosítási tanácsadó pozícióba. Küldetésünk, hogy vezető pénzügyi szolgáltatóként ügyfeleinknek élethelyzetekhez és igényeihez igazodó széles körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtsunk. Budapestiek, illetve pest megyeiek jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • Kimenő hívások indítása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel
  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása a pénzügyi szolgáltatásokról
  • Szerződéskötés
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Új és meglévő ügyfelek kezelése

Elvárások

  • Diploma, vagy MNB (PSZÁF) vizsga
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felelősségteljes tevékenység
  • Üzleties megjelenés
  • Talpraesettség

Amit kínálunk

  • Átlagos kezdő nettó bér: az első hónapban 500.000 Ft körül, de ennél magasabb összeg a cél
  • Egy évig a teljesítmény béren túl 200.000 Ft plusz
  • Ez első három évben további plusz támogatás teljesítmény függvényében, 50 ezer - 525 ezer Ft-ig
  • A munka home officeban is végezhető
  • Piacvezető cégnek a dolgozója lehet
  • Profi és ingyenes képzések
  • Adatbázist kap; meglévő ügyfélkörben dolgozhat
  • Mentori támogatás
  • Gyors karrier lehetőség
  • Multi cég multi környezettel. Modern irodaház (kávézó, étkező, stb.)
  • Hatalmas termékpaletta, forintos és devizás termékek
  • Önállósodás lehetősége, saját iroda nyitással, iroda támogatással

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nettó fizetés

Nettó 500.000 Ft-tól

Amennyiben hosszútávon változást akarsz tapasztalni az életedben és hajlandó is vagy tenni ennek érdekében, akkor nincs más dolgod, mint elküldeni a fényképes önéletrajzod a letszamfejlesztesbuda@gmail.com e-mail címre! 72 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot!