Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-07-04

Céginformáció

A FÉMIXÓ Kft.-t több mint 25 éves múlttal rendelkező családi vállalkozás. Fő profilunk acélszerkezetek gyártása és helyszíni szerelése Debrecenben és az ország egész területén. Referenciaként számos kiemelt projekt említhető az ország teljes területéről, melyekben részt vettünk. Debrecenben az NI, Krones, Deufol, Semcorp, BMW, Budapesten számtalan szálloda felújítás, raktár és gyártócsarnokok, vagy borászatok az ország több részén (Balaton, Tokaj, Szekszárd).

Feladatok

  • Az ügyvezető munkájának szakmai és adminisztratív támogatása
  • Tervdokumentáció ellenőrzése, feldolgozása
  • Mennyiségi számítások elvégzése, anyagkigyűjtés
  • Alvállalkozói/beszállítói árajánlatok bekérése, szakmai ellenőrzése, kiértékelése, ártükör készítése, kiválasztási folyamat támogatása
  • Anyagrendelések bonyolítása
  • A projekt ütemterv szerinti megvalósulásának támogatása
  • Teljesítés igazolások előkészítése
  • Átadási dokumentáció összeállítása
  • Egyeztetéseken való részvétel
  • Projektben résztvevő kollégák munkájának segítése

Elvárások

  • Szakirányú közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel; AutoCAD előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Építőiparban eltöltött kivitelezési, vagy előkészítői gyakorlatot
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos, családias légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Változatos, nem monoton munkavégzés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Munkába járás támogatása

Egyéb információk a munkáról

  • Napi 8 órás munkavégzés
  • Határozatlan időtartamú főállású munkaszerződés

Pozíció

pályakezdő

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Hajdú-Bihar megye
Észak-Alföld
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

Pályakezdő

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

céges mobil
munkába járás támogatása
szakmai felkészítés
stabil céges háttér
szakmai továbbfejlődés