Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-03-22

Pozícíóleírás

Présüzemi fém formák összeállítására, szétszerelésére, időszakos karbantartására

LAKATOS FORMAÉPÍTŐ

munkatársat keresünk a Karbantartói részlegünkre

Feladatok

Fém présforma építése, karbantartása
  • Meglévő és új fém présformák összeépítése, szétszerelése. A heti termelési program szerint a
    présüzemi formák gyártásra előkészítése. Tartalék alkatrész meglétének, felhasználásának nyomon
    követése. Formaépítéshez tartozó dokumentációk vezetése, új eszközök, berendezések
    dokumentációinak nyilvántartása, tanulmányozása.
    Meglévő és új fém présformák összeépítése, szétszerelése
  • A heti termelési program szerint a présüzemi formák gyártásra előkészítése
  • Tartalék alkatrész meglétének, felhasználásának nyomonkövetése
  • Formaépítéshez tartozó dokumentációk vezetése, új eszközök, berendezések dokumentációinak nyilvántartása, tanulmányozása
Kiszolgáló berendezések
  • Kiszolgáló berendezések általános karbantartása, időszakos ellenőrzése
  • Esetleges meghibásodás/hiba esetén csoportvezető értesítése
Termelés támogatása
  • Termelési terv alapján készült heti formaépítési terv betartása. Üzemből, minőségellenőrzéstől kapott
    visszajelzések alapján, esetleges hiba értelmezése, támogatás nyújtása, hibák hatékony elhárítása.
    Javaslat tétel froma építési hibák kiküszöbölésére, présformák fejlesztésére.
    Termelési terv alapján készült heti formaépítési terv betartása
  • Üzemből, minőségellenőrzéstől kapott visszajelzések alapján, esetleges hiba értelmezése, támogatás nyújtása, hibák hatékony elhárítása
  • Javaslattétel forma építési hibák kiküszöbölésére, présformák fejlesztésére
Munkabiztonság, vagyonvédelem
  • Gondoskodás biztonságos munkavégzés feltételeiről, a munka-, tűz-, biztonsági, technológiai, és egyéb szabályok, utasítások betartásáról és betartatásáról
  • Közreműködés ellenőrzésekben, vizsgálatokban

Követelmények

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Targonca vezetői jogosítvány
Megbízható, terhelhető személyiség
Jó fizikum
  • Lakatos, mechanikai műszerész végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns tapasztalat
  • Termék rajz, alkatrész rajz olvasási készség
  • Munka-, tűzvédelmi előírások ismerete
  • Önállóan is dolgozni tud
  • Problémamegoldás, kreativitás
  • Csoportmunka, együttműködés

Előnynek számít

  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel,) alapszintű szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • 3 hónapot követően mozgóbér
  • Mozgóbér (jelenléti és teljesítmény alapján alapbér 30%-a)
  • Utiköltség támogatás, utazástérítés
     13. havi fizetés
     Dinamikusan fejlődő stabil multinacionális cég háttér
    Utiköltség támogatás, utazástérítés
  • 13. havi fizetés
  • Dinamikusan fejlődő stabil multinacionális cég háttér

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megadásával kérjük, küldje el nekünk a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Próbaidő: 3 hónap

Tel: +36 30 781 6478