Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-03-26

Céginformáció

Cégünk a Szabó Autójavító Kft. több mint 32 éve foglalkozik a Volkswagen konszern elismert márkaszervizeként személy- és haszongépjárművek karbantartásával és javításával.
Dinamikusan fejlődő családi vállalkozásunk határozatlan időre keres gondnok (karbantartó/udvaros) pozícióra munkavállalót.

Feladatok

  • A vállalat telephelyeinek karbantartása, takarítása, rendszeres ellenőrzése
  • Ellenőrzés során feltárt hibák, hiányosságok azonnali kezelése, javítása és jelentése
  • Feladatkörben használatos eszközök, gépek tisztán- és karbantartása
  • Évszaknak megfelelő kertészeti/karbantartási munkák (seprés, gereblyézés, metszés, hókotrás, fűnyírás, stb.)
  • Egyéb, a cég működéséhez szükséges alapvető kisegítő feladatok

Elvárások

  • Jó fizikai kondíció (fizikai munka miatt)
  • Megoldásorientált hozzáállás
  • Műszaki affinitás
  • Önálló munkaszervezés, munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 8 osztályos végzettség

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Közeli lakóhely (Budapest, XVI. kerület)
  • Hasonló munkakörben (létesítmény karbantartás) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Egyéb juttatások
  • Minőségi munkaruha, védőfelszerelések és munkaeszközök
  • Stabil, biztonságos és barátságos munkahely, modern környezet

Egyéb információk a munkáról

  • Munkavégzés konkrét feladatlista alapján
  • Bejelentett munkaviszony
  • Céges rendezvények

Pozíció

alkalmazott

Lokáció

Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

béren kívüli juttatások
versenyképes jövedelem
telefonszámla támogatás
utazási támogatás
BKV bérlet térítés
üzemanyag térítés
SZÉP kártya
iskolakezdési támogatás
stresszmentes környezet
stabil céges háttér
színvonalas környezet
részmunkaidős állás