Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-07-08

Céginformáció

Csatlakozz egy innovatív gondolkodású, lendületes csapathoz, ahol nem a senioritás, hanem az elhivatottság és rátermettség számít. Nagyra értékeljük szakmai meglátásaidat, ezáltal részt vehetsz a folyamataink kialakításában, optimalizálásban is.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT KIFEJEZETTEN VÁRJUK!

Magasan képzett csapatunk nap mint nap dolgozik, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtson építőipari projektmenedzsment és műszaki ellenőrzés területén hazai és nemzetközi megrendelőink számára, különösen az élelmiszeripar, kereskedelem és logisztika területein.

Főbb feladatok

  • Projekt csapat irányítása és feladatok elosztása
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel és harmadik felekkel (tervezők, műszaki ellenőrök stb.)
  • A projektek végrehajtásához szükséges vállalatba adási struktúra kidolgozása, a felállított stratégia szerinti beszerzések, szerződéskötések felügyelete
  • Alvállalkozók és beszállítók munkájának összehangolása és koordinációja, általános építés koordinációs feladatok ellátása a kollégákkal együttműködve
  • Kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján, szakági (gépész / villamos) kollégák támogatásával
  • Kivitelezés előrehaladásának ellenőrzése, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • A projekthez kapcsolódó átfogó minőségbiztosítás kezelése
  • Pénzügyi koordináció, budget follow-up kezelése
  • Pót / elmaradó munkák azonosítása, Megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás, magyar nyelv ismerete anyanyelvi szinten
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunkára való alkalmasság, jó kommunikációs készségek
  • Alaposság és magas fokú precizitás
  • Határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség, rendszerszemlélet

Miért minket válassz?

  • Energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • Professzionális környezet, szakmai fejlődés támogatása
  • Amennyiben pályakezdő vagy pár éves szakmai tapasztalattal bíró vagy - az oktatásban megszerzett tudás átültetése mérnök kollégáink szakmai támogatása mellett a következő projektek során
  • Aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésébe
  • Önálló, felelős munkavégzés lehetősége
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal
  • A munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés
  • Próbaidőt és betanulási időt végigkísérő mentorprogram

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Csongrád megye

Nyelvismeret

Angol