Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-02-09

Céginformáció

Az S-K Szer Kft. Ipari Épületgépészeti Szakkereskedés Áruszállító sofőr és anyagmozgató munkatársat keres.

A munkakört betöltő kolléga feladatai:

  • árufuvarozás céges 3,5 t kistehergépjárművel
  • áru mozgatása, kezelése, csomagolása
  • az áru rendeltetésszerű, felelős és pontos leszállítása
  • kiadásra való termékek összeszedése, vevők részére átadása, tételes ellenőrzése
  • raktári munka /komissiózás, kézi és gépi anyagmozgatás, tételes áruátvétel/

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • B kat. jogosítvány (min. 5 éves általános vezetési tapasztalat)
  • targoncavezetői jogosítvány vagy hajlandóság a targoncavezetői jog. megszerzésére
  • középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kisteherautón szerzett vezetői tapasztalat
  • anyagismeret
  • épületgépészeti és/vagy raktározási területen szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai alapismeretek (Excel, Word)
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • vidéki munkavállalók munkába járási támogatása
  • a jó munkamorált, precíz munkavégzést megbecsüljük – ezt prémiummal is honoráljuk
  • stabil munkahely, barátságos munkahelyi légkör

Egyéb információk a munkáról

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:30- 16:00

Pozíció

alkalmazott

Lokáció

Hajdú-Bihar megye
Észak-Alföld
Magyarország

Szeretettel várunk vidám kis csapatunkba, ha:
• precíz, proaktív és rátermett vagy, és szeretsz dolgozni;
• barátságos és segítőkész vagy a vevőkkel;
• fizikailag terhelhető vagy, mert nem papírt árulunk

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal 2024. március 21-ig a [email protected] e-mail címen, bruttó fizetésigény megjelölésével lehet.