Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-07-03

Céginformáció

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola angol-magyar szakos tanárt keres

Feladatok

Csapatmunkára nyitott, kreatív, kitartó, jól kommunikáló munkatársat várunk; akinek az iskolai munka nem pusztán munkahelyre járás, hanem alkotó örömforrás. Iskolánkban nagy módszertani szabadság van, hozott tapasztalatoknak és kísérletező kedvnek egyaránt örülünk. Kínálunk egymást támogató közösséget, pedagógus bértábla feletti fizetést és béren kívüli juttatásokat. Alternatív személyközpontú szemlélettel, egyedi megoldási engedéllyel, innovatív együttműködő csapattal várunk.

Honlapunk: rogersiskola.hu/ovoda/pedagogiai-program.html

FB oldalunk: facebook.com/rogersiskola

Elvárások

  • Angol-magyar szaktanári végzettség
  • Nyitottság a szakmai fejlődésre
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Igény és képesség az együttműködésre és a csapatmunkára

Pozíció elnyeréséhez előny

  • A rogersi szemlélet és a Gordon kommunikációs rendszer ismerete
  • Alternatív iskolai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alternatív szemlélet és megközelítés a pedagógiában
  • Lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség a személyközpontú pedagógiában
  • Családias hangulatú, kis iskola
  • Nyitott, összetartó szülői és kollegiális közösség
  • Rogers pótlék
  • Bérkiegészítő cafeteria

Pozíció

munkatapasztalatot igénylő

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Angol

A pályázathoz benyújtandó iratok:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • diploma másolata,
  • motivációs levél.

A pályázat elbírálása: folyamatos
A munkavégzés kezdete: 2024. szeptember 1.
A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton: [email protected]