Békés megye környéki állás és munka - 4 db - Jobinfo

Adminisztrátor

Varga Zsolt Kft.
Szeged

Raktáros

MGCargo Kft.
MGCargo Kft raktár

Szerkezetlakatos

Római Teniszakadémia Center Kft.
Óbuda, III. kerület

ADMINISZTRÁTOR

DUÁL REKLÁMSTÚDIÓ ÉS KERESKEDELMI KFT
Budapest, III. kerületi iroda

Postai Ügyfélszolgálati Ügyintéző

Cég neve: Magyar Posta Zrt.

Munkavégzés helye: Békés Megye, Csanádapáca

Forrás: CV-Online
Főbb feladatok Levelek és más küldemények felvétele Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása Sorsjegyek forgalmazása Készpénz, beszedett díjak, postai és kereskedelmi áruk kezelése Postai járatok fogadása és indulásra való előkészítése Egyéb ügyfélszolgálati tevékenységek Munkakör betöltésének feltételei Középfokú végzet...

Műszaki Ügyintéző (Bekes48)

Cég neve: Worklife Hungary

Munkavégzés helye: Békés Megye, Szarvas, Békés

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ Az álláshoz tartozó elvárások: Műszaki érdeklődés Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség Felhasználói szintű számítógépes ismeret Előnyt jelent klímatechnikában szerzett tapasztalat és angol nyel...

Ügyfél Megkeresés Kezelési Munkatárs

Cég neve: Work Force Kft.

Munkavégzés helye: Csongrád-Csanád Megye, Szeged

Egyetemes energiaszolgáltató ügyfelünk KERES HOSSZÚTÁVRA EGY MŰSZAKOS MUNKARENDBE ÜGYFÉL MEGKERESÉS KEZELÉSI MUNKATÁRS POZÍCIÓBA SZEGEDRE! Feladatok Nyilvántartásba veszi az elosztói tevékenységgel kapcsolatos kiemelt kezelést igénylő ügyfélészrevételeket. Dokumentált választ ad az elosztói tevékenységgel kapcsolatos kiemelt kezelé...

Cég neve: Varga Zsolt Kft.

Munkavégzés helye: Szeged

Forrás: Jobinfo
versenyképes jövedelem
Feladatok:
  • Fuvarozással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Iratok rendszerezése
  • Kommunikáció a partnerekkel, tehergépkocsivezetőkkel, a cég többi részlegével