2 db munka és állásajánlat vár - Jobinfo

Reggeliztető / pultos

Oliva 2004 Kft. / Oliva Hotel&Étterem
Veszprém

Agrármérnök/Agronómus

Cég neve: "Csokonya" Kft.

Munkavégzés helye: Csokonyavisonta

Forrás: Profession
Feladatok: Szántóföldi földterületeken zajló növénytermesztési és növényvédelmi munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó operatív és adminisztratív jellegű teendők naprakész ellátása.A gazdaság által igényelt különböző támogatások előírásainak és követelményeinek naprakész ismerete, illetve maradékt...

Növényvédelmi Szakmérnök

Cég neve: Greencoop Hungary Kft.

Munkavégzés helye:

Feladatok: Üvegházi gazdálkodások biológiai és kémiai növényvédelmének biztosítása. Napi szintű kapcsolattartás a vállalat agronómusaival, tulajdonosaival, beszállítóival. Az egyes üvegházak látogatása, ellenőrzése, beszámolók írása. Elvárások: Üvegházi gazdálkodások biológiai és kémiai növényvédelmének biztosítása. Napi szintű kapcsolattartás a vá...