Körzeti helyettes kézbesítő

Állás azonosító
3944
Jelentkezési határidő
2024.06.30.
Munkavégzés helye
2600 Vác, Posta park 2.
Szakterület
Postahelyi munkakörök
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Munkarend
Általános
Tapasztalati szint
Nem szükséges tapasztalat
Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához KÖRZETI HELYETTES KÉZBESÍTŐ pozícióba. A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően segítünk abban, hogy munkádat könnyen és hatékonyan el tudd látni.

Főbb feladatok

  • Levelek és küldemények gépkocsival, kerékpárral és segédmotorral történő kiszállítása a címzettek részére
  • Hírlap előfizetések gyűjtése
  • Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Helyettesítés a posta irányítása alá tartozó körzetben

Munkakör betöltésének feltételei

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • "B" kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • 3 hónapot követően: bruttó 25.000 Ft/hó cafeteria juttatás
  • Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Vác 1 posta és a körzetébe tartozó valamennyi postahely, 2600 Vác, Posta park 2.
  • Napi munkaidő: 8 óra
  • A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.
  • Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
  • Jelentkezés: Szakmai önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva, vagy a toborzaskozpont@posta.hu e-mail címre, a hirdetésben szereplő állás azonosító számra hivatkozva küldheted el.
  • A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet a központi telefonszámon: +36-30/772-9247 (H-P: 9:00-18:00-ig)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Körzeti helyettes kézbesítő

Hasonló pozíciók