Bük állás és munka - 2 db - Jobinfo

Ingatlanfelmérő és min...

OrthoGraph Kft.
Otthonról végezhető munka

Bolti eladó

Exin Kft.
Budapest XIII.

Nemzetközi gépjárművezető

Wessels Hungary Kft.
Változó, Teleph: Felsőzsolca

Hídszerkezet lakatos

MÁV Zrt.
Komárom

Gépkezelő - Bük

Cég neve:

Munkavégzés helye: Bük

Forrás: Man at Work Kosz
Gépkezelő pozícióba keresünk büki partnercégünk részére munkatársakat. {{{workplace:Bük}}} {{{category:Szakképzettséget nem igénylő / fizikai / segéd / betanított munka}}}

Ipari Szolgáltató Specialista (Épületkarbantartó)

Cég neve: Nestlé Hungária Kft. - Purina

Forrás: Profession
Feladatok: Pozíció főbb adatai:-    Munkavégzés helye: Bük-    1 műszakos 8 órás munkarend, teljes munkaidő-    Nyelvtudás: idegen nyelv ismerete nem szükséges, angol előnyt jelent-    Szakmai tapasztalat: pályakezdők jelentkezését is várjuk -    Jelentkezés módja: magyar nyelvű szakmai önéletrajz Ezek lesznek a kihívásaid:A gyár épületeinek üzembe...