Barion Pixel

Állások, munkák és állásajánlatok

Földmérő

DPMV Zrt.
Pest megye, Taksony

Raktáros

Gastroyal
Budapest

Szakügyintéző

Nemzeti Szakértői és Kutató Központ
Budapest

Pék

Gastroyal Kft.
Budapest

Cég neve: Juna-Sec Kft.

Munkavégzés helye: Göd

Forrás: Profession
Feladatok: A gödi Samsung főportájára recepciós feladatokra angolul beszélő új kollégát keresünk.Feladatok:- új munkavállalók belépéséhez szükséges számítógépes regisztráció- látogatók eligazítás- belépőkártyák és engedélyek kiállítása- látogatói napló vezetésé Elvárások: A gödi Samsung főportájára recepciós feladatokra angolul beszélő új kollégát...

Cég neve: Man At Work Humánszolgáltató És Személyzeti Tanácsadó Kft.

Munkavégzés helye: Pest Megye, Göd

Forrás: CV-Online
előrelépési lehetőség
Feladatok: Árufeltöltés, leszedés és kommisiózás. Raktári rend folyamatos fenntartása. Termékek ki- és betárolása. Elvárások: 8 általános iskolai végzettség Pontosság, megbízhatóság 3 műszakos munkarend vállalása Megbízható, precíz munkavégzés Előny: Jó fizikumal rendelkező Munkatapasztalat Munkáltató ajánlata: Versenyképes alapbér Egész...