Külföld állás és munka - 2 db - Jobinfo

Reggeliztető / pultos

Oliva 2004 Kft. / Oliva Hotel&Étterem
Veszprém

Munkaügyi-, Bér- És Tb Ügyintéző.

Cég neve: Kerox Kft.

Munkavégzés helye: Sóskút

Forrás: Profession
Feladatok: A munkaviszonnyal kapcsolatos teljeskörű munkaügyi-, bér és tb ügyintézés munkaidőkeretben foglalkoztatottak részéreMunkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézésHóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése:rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások elszámolásabérfeladások elkészítése, adóbeval...

Bérszámfejtő.

Cég neve: Partner Kft.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Feladatok: TB-kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása, nyilvántartások vezetéseJárulék elszámolás szabályainak alkalmazásaTársadalombiztosítási ellátásokkal kapcsolatos ügyviteli feladatok, nyilvántartások, adatszolgáltatási kötelezettségek végrehajtásaKözvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel Elvárások: TB-kifizetőhelyi feladatok teljes körű e...