Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-22

Céginformáció

Nagy múltú óbudai tenisz-, fallabda verseny- és szabadidő-sportcentrum keres

Ügyvezető asszisztens munkatársat

Főbb feladatok

  • Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása
  • Az ügyvezető hivatalos levelezésének intézése
  • A cég partnereivel való kapcsolattartás
  • Munkaügyi adminisztráció végzése (jelenléti ívek, alkalmi bejelentések, munkaszerződések)
  • Számlázó program használata
  • Bejövő számlák rendszerezése
  • Könyvelőnek, havi rendszerességgel, könyvelési anyag átadása
  • Nemzetközi versenyszervezéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • A verseny pénzügyi elszámolásában felmerülő adminisztrációs feladatok
  • Egyéb adminisztrációs és titkársági feladatok elvégzése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások teljes körű ismerete
  • Alkalmasság az önálló munkavégzésre
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Pontos, precíz és lendületes munkavégzés

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Angol levelező színtű nyelvtudás
  • Pénzügyi végzettség és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 400.000 Ft-tól
  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nettó fizetés

400.000 Ft-tól

Fényképes önéletrajzzal az [email protected] email címen.