Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-09

Cégleírás

A CADSOL gépgyártó vállalatként jellemzően autóipari beszállítók részére épít célgépeket, nyújt komplex megoldásokat.

Az elektromobilitás terjedésével összefüggésben nagyrészt EV járművek gyártásával kapcsolatos projektekben dolgozunk.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk

gépészmérnök szakembert egyedi gépek
tervezésére

Feladatok

  • Célgépek, robotcellák, készülékek 3D tervezése PTC Creo programban
  • 2D dokumentációk készítése
  • Gyártó részleggel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Projekt végig követése, műszaki támogatása

Milyen embert keresünk?

  • 1-3 év egyedi géptervezési gyakorlattal rendelkezik
  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök
  • Különböző CAD-rendszereket ismer és használ
  • Proaktív, talpraesett, feladatorientált személyiség

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Készülékek, alakító szerszámok, robotos rendszerek tervezésében jártas
  • Autóipari tapasztalattal rendelkezik
  • Gyakorlott Pro/E vagy CREO felhasználó
  • Projektvezetési eszközöket ismer
  • Aktív angol nyelvtudással rendelkezik

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás
  • Igényes, modern környezet
  • Az iparban használt legújabb technológiák és megoldások megismerése a gyakorlatban
  • Változatos feladatok
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Baranya megye
Dél-Dunántúl
Magyarország

Elvárt munkatapasztalat

1-3 év

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

utazási támogatás