Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-03

Céginformáció

Nagy múltú óbudai tenisz-, fallabda-, verseny- és szabadidő-sportcentrum keres

TENISZPÁLYAKARBANTARTÓ-SEGÉDKERTÉSZ munkatársat keres.

NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉET IS VÁRJUK!

Pályakarbantartói feladatok

  • Teniszpálya karbantartás (pályák állapotának ellenőrzése, pályák és tartozékok javítása és rendben tartása, locsolások, padok tisztán tartása, szemét ürítése)
  • Apróbb javítások (alap karbantartási feladatok ellátása)
  • Pályák környezetének rendben tartása (hó és falevél takarítás, fűnyírás, igényes környezet kialakítása)

Elvárások:

  • Precíz, önálló, magára és környezetére odafigyelő, proaktív munkatársat várunk
  • Felelősségtudat jellemzi
  • Rugalmas és megbízható
  • Jó fizikummal rendelkező nyugdíjas is lehet

Amit kínálunk

  • Tudásnak és hozzáállásnak megfelelő bérezés
  • Stabil munkaadó
  • Segítő csapat
  • Bejelentett állás, teljes munkaidő - munkarend: változó (egyeztetés szerint)

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Fényképes önéletrajzzal az [email protected] email címen. Kérjük, jelezze levelében, melyik pozícióra jelentkezik!