Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-26

Pozícióleírás

GASTROYAL, 30 éve elismert és vezető szerepet játszó Hagyományos és reform ételek
készítésével és házhozszállítással foglalkozó magyar cég csepeli telephelyre keres,
munkavégzésre munkaerőt az alábbi pozícióra:

S Z A K Á C S

Feladatok

Ételkészítés meglévő receptúrák alapján
Új termékek fejlesztésében való részvétel
A receptúra-állomány folyamatos felülvizsgálata
Élelmiszerbiztonsági előírások betartása
Felelősségvállalás a minőség és a gazdaságos előállítás tekintetében
  • ételkészítés meglévő receptúrák alapján
    – aktív részvétel a konyha napi feladataiban
    – új termékek fejlesztésében való részvétel
    – élelmiszer biztonsági előírások betartása
    hagyományos és reform ételek elkészítése meglévő receptúrák alapján
     aktív részvétel a konyha napi feladataiban
     élelmiszer biztonsági előírások betartása
  • Új termékek fejlesztésében való részvétel
  • A receptúra-állomány folyamatos felülvizsgálata
  • Élelmiszerbiztonsági előírások betartása
  • Felelősségvállalás a minőség és a gazdaságos előállítás tekintetében
  • Megfelelő tárolás, higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása
  • A munkaállomás, munkafelület és felszerelések folyamatos tisztán tartása

Elvárások

Szakács végzettség
Szakmai gyakorlat termelő környezetben
Üzemi/nagykonyhai tapasztalat
Felelősségteljes és önálló munkavégzés
Együttműködő- és problémamegoldó képesség
Rugalmas, dinamikus és pozitív személyiség
Precizitás, megbízhatóság, pontosság
Csapatszellem
Ügyfél orientált hozzáállás
  • Szakács végzettség
  • Szakmai gyakorlat, termelő környezetben
  • Üzemi/nagykonyhai tapasztalat
  • Felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Együttműködő- és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • Csapatszellem
  • Ügyfél orientált hozzáállás

Előnyt jelent

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
     Versenyképes jövedelem, kezdő nettó 300.000 Ft
     Napi egyszeri személyzeti étkezés
     Azonnali kezdési lehetőség
    Reform; pl: szénhidrátszegény- és mentes, stb.. ételek készítésében tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kezdő jövedelem nettó: 600.000.- /hó
  • Munkarenden túli plusz jövedelem lehetőség minden pénteken, nettó: 60.000.-/hó
  • Napi egyszeri személyzeti meleg étkezés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes körű betanítás

Munkarend

  • Állandó nappali munkarend: vasárnap-hétfő-kedd-csütörtök 4 napban, 40 óra
  • Munkaidőben ½ óra személyzeti étkezési szünettel, valamint 3 óránként 20 perc pihenőidő
  • + havonta egy nap nagytakarítás

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Nettó fizetés

Nettó 600.000 Ft-tól

Extra juttatások:

versenyképes jövedelem

A betöltendő munkakör megjelölésével, Önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.