Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-18

Céginformáció

A Prestige Fitness and Wellness (korábbi Oxygen Wellness Fáy) Magyarország egyik legnagyobb fitness & wellness komplexuma, Budapest XIII. kerületében, a Fáy utca 45. szám alatt található. A modern és elegáns környezetben professzionális szolgáltatásokkal és tapasztalt csapattal várjuk a vendégeket.

Cégismertető:

  • Üzemeltető: Wellness Gate System Kft.
  • Cím: 1139 Budapest, Fáy utca 45.
  • Szolgáltatások: Fitness terem, csoportos edzések, wellness, masszázs, szolárium, személyi edzés, játszóház, fodrászat

Filozófiánk:

Hiszünk abban, hogy a mozgás és a wellness kulcsfontosságú szerepet játszik az egészséges és boldog élethez. Ezért elkötelezettek vagyunk amellett, hogy vendégeinknek a lehető legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk, hogy elérhessék céljaikat.

Feladatok

  • Vendégek fogadása és tájékoztatása
  • Beléptetések és ki-be léptetések kezelése (tagkártyák, vendégjegyek)
  • Bérletek és szolgáltatások értékesítése
  • Pénztárgép kezelése és napi lezárások elvégzése
  • Telefonhívások fogadása és e-mailek megválaszolása
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl. tagi adatbázis frissítése)
  • Kapcsolattartás az edzőkkel és a menedzsmenttel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (magasabb végzettség előny)
  • Kiváló kommunikációs készség és empátia
  • Számítógépes ismeretek (pl. Microsoft Office)
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Pozitív hozzáállás és vendégszerető stílus

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelven kiválóan tud kommunikálni
  • Szeret rendszerben dolgozni
  • Fontosnak tartaj a mozgást, az egészséges életmódot

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: A vendég elégedettség a mi sikerünk!
    Hiszünk abban, hogy a kiemelkedő vendégkiszolgálás a siker kulcsa. Ezért elkötelezettek vagyunk amellett, hogy kollégáinknak versenyképes fizetést biztosítsunk, amely tükrözi a munkájuk értékét és hozzájárulásukat a cég sikeréhez:
  • Ingyenes edzőtermi tagság: Élvezd a mozgás örömét ingyenesen! A pozíció betöltése esetén ingyenes tagságot biztosítunk fitness-wellness termünkbe
  • Fejlődési lehetőségek: Lehetőség van szakmai fejlődésre
  • Fiatal és energikus csapat: Barátságos és támogató munkahelyi légkörben dolgozhatsz lelkes fiatalok társaságában
  • Exkluzív környezet: Magyarország egyik legnagyobb fitness & wellness komplexumában dolgozhatsz, modern és elegáns környezetben

Egyéb információk a munkáról

  • Hétvégi munkavégzés csak 3 hetente! 2 hétvégéd szabad lesz és csak a 3. hétvégén kell dolgozz, ezen felül hétköznap is lesznak szabadnapjaid, hogy a magánéletedre is legyen elég időd

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet