Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-03

Pozícióleírás

A GASTROYAL - 30 éve elismert és vezető szerepet játszó, hagyományos és reform ételek készítésével és házhozszállítással foglalkozó magyar cég - csepeli telephelyre keres munkaerőt az alábbi pozícióra: Raktáros (élelmezési üzem)

Feladatok

  • Nagyüzemi konyhára beérkező áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, átvétele,
    tárolása és dokumentálás.
    - Az élelmiszer raktárban és hűtőben tárolt anyagok előírások szerinti mozgatása/ nagy
    kiszerelésű alapanyagok és nagyüzemi konyhai készételek nagy adagszáma miatt
    kemény fizikai munka
    - Leltározásban való aktív részvétel
    - Raktári rend és tisztaság fenntartása.
    Nagyüzemi konyhára beérkező áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, átvétele, tárolása és dokumentálás
  • Az élelmiszer raktárban és hűtőben tárolt anyagok előírások szerinti mozgatása / nagy kiszerelésű alapanyagok és nagyüzemi konyhai készételek nagy adagszáma miatt kemény fizikai munka!
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • Precíz, tiszta munkavégzés
  • Pontos számolás, adminisztrálás

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség (érettségi nem feltétel)
  • Targoncavezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jövedelem: havi nettó 340.000 Ft
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés
  • Folyamatos nappali munkarendben heti 40 óra
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes körű betanítás

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nettó fizetés

Nettó 340.000 Ft

Önéletrajzzal "Jelentkezés" gombra kattintva, vagy személyesen hétfőtől-péntekig 15:00 óráig az alábbi címen: 1211 Budapest, Színesfém utca 4. (Szérűraktár utca) Gastroyal konyha gazdasági bejárat.