Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-03

Céginformáció

A DPMV ZRT. Műszaki adminisztrátor pozíció betöltésére munkatársat keres

Taksony munkavégzési hellyel

Főbb feladatok, munkák:

  • E-mailen és E-közmű rendszeren beérkező levelek iktatása
  • Igénybejelentések elbírálása és üzemeltetői nyilatkozatok kiadása
  • Tervjóváhagyások előkészítése, szerkesztése
  • Jóváhagyott kiviteli tervek és megvalósulási dokumentációk tárolása, kezelése, nyilvántartása
  • Közműegyeztetések elvégzése, közműnyilatkozatok kiadása
  • Adatszolgáltatás az új ügyféligények kielégítéséhez szükséges műszaki lehetőségekről

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szükséges végzettség: érettségi
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Stressztűrő-, és problémamegoldó képesség
  • Precíz és gyors munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Középfokú/felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Építőmérnök, Gépészmérnök, Földmérő vagy térinformatikai végzettség
  • 3 év releváns szakmai gyakorlat
  • E-Közmű felület ismerete
  • Közműnyilvántartásban, közműegyeztetésben szerzett gyakorlat
  • Érvényes B típusú gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • Fix alapbér
  • Cafeteria
  • Autóval 30Ft/km utazási támogatás
  • 6 hónap után Home Office lehetőség

Egyéb információk a munkáról

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Pest megye
Közép Mo.
Magyarország

Ha szeretnél családias környezetben egy jó csapat tagjaként dolgozni, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel a [email protected] címre.