Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-09-11

Cégleírás

Angyalföldi könyvelőiroda főállásban

KÖNYVELŐ

munkatársat keres

Feladatok

  • Ügyfelek teljes körű könyvelése (kimenő, bejövő számlák könyvelése CSV.-ből illetve NAV XML-ből, bank könyvelés jellemzően Adriana segítségével, pénztár, vegyes bizonylatok)
  • Bérszámfejtés
  • Adóbevallások elkészítése
  • Az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Könyvelési gyakorlat
  • Excel használat (NAV XML  szállítói, vevői beolvasások, egyeztetések)
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Pozíció elnyeréséhez előny

  • Szakirányú  és/vagy mérlegképes végzettség
  • Ten-Soft, Adriana program ismerete

Mit kínálunk?

  • Nettó 400.000.-Ft-tól bérezés +jutalom
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Kiváló infrastruktúra
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Munkavégzés helye könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is
  • Ingyenes parkolás megoldható
  • Étkezési lehetőség könnyen elérhető, sok kifőzde, étterem található a környező irodaházakban

Egyéb információk a munkáról

  • Munkaidő: 8.00-16.00-ig
  • Cégünk magas szakmai színvonalat nyújt ügyfelei részére, amit a nálunk dolgozók folyamatos képzésével, oktatásával tudunk biztosítani
  • Könyvelési tevékenység mellett adótanácsadást és adószakértői szolgáltatást is nyújtunk

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Nettó fizetés

400.000 Ft-tól