Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-02

Pozícíóleírás

A budapesti (kőbányai) telephellyel rendelkező
nemzetközi hátterű RATH Hungaria Kft

(RATH csoport)

KARBANTARTÓ MUNKATÁRSAT

keres

Feladatok

Termelő berendezések karbantartása
  • Meglévő és új fém présformák összeépítése, szétszerelése. A heti termelési program szerint a
    présüzemi formák gyártásra előkészítése. Tartalék alkatrész meglétének, felhasználásának nyomon
    követése. Formaépítéshez tartozó dokumentációk vezetése, új eszközök, berendezések
    dokumentációinak nyilvántartása, tanulmányozása.
    Telephelyen található termelő berendezések időszakos megelőző karbantartása, karbantartást fejlesztő javaslatok készítése, végrehajtása
  • Váratlan meghibásodások elhárítása, szükséges tartalék alkatrész lista készítése, igények leadása
  • Tartalék alkatrész meglétének, felhasználásának nyomon követése
  • Szükség esetén szerződött külsős szolgáltató igénylése
  • Dokumentációk vezetése, új eszközök, berendezések dokumentációinak nyilvántartása, tanulmányozása
Kiszolgáló berendezések
  • Kiszolgáló berendezések általános karbantartása, időszakos ellenőrzése
  • Esetleges meghibásodás/hiba esetén hibaelhárítás, szükség szerint gyártó, szervizelő szakcég bevonásával
  • Elvégzett munkák dokumentálása, szükséges tartalék alkatrészek összegyűjtése, igények leadása, nyomonkövetése
Termelés támogatása
  • Termeléskieséssel járó meghibásodások megelőzése
  • A termelő és kiszolgáló berendezések karbantartásával kapcsolatos munkák egyeztetése az érintett üzem vezetőivel, dolgozóival
  • Üzemek hibabejelentéseinek értelmezése, támogatás nyújtása, hibák hatékony elhárítása
  • Biztonsági eszközök időszakos ellenőrzése (fénykapu, reteszkapcsolók, burkolatok, stb.), eltérés esetén szükséges intézkedések végrehajtása
Munkabiztonság, vagyonvédelem
  • Gondoskodás biztonságos munkavégzés feltételeiről, a munka-, tűz-, biztonsági, technológiai, és egyéb szabályok, utasítások betartásáról és betartatásáról
  • Közreműködés ellenőrzésekben, vizsgálatokban

Követelmények

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízható, terhelhető személyiség
  • Jó fizikum
  • Lakatos, mechanikai műszerész végzettség
  • Erősáramban szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Munka-, tűzvédelmi előírások ismerete
  • Önállóan is dolgozni tud
  • Problémamegoldás, kreativitás
  • Csoportmunka, együttműködés

Előnynek számít

  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Targoncás jogosítvány
  • MS Office (Word, Excel,) alapszintű szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Mozgóbér
  • Műszak pótlék
  • Útiköltség támogatás, utazástérítés
  • 13.havi fizetés
  • Dinamikusan fejlődő stabil multinacionális cég háttér

  • 3 hónapot követően mozgóbér
  • Mozgóbér (jelenléti és teljesítmény alapján alapbér 30%-a)
  • Utiköltség támogatás, utazástérítés
     13. havi fizetés
     Dinamikusan fejlődő stabil multinacionális cég háttér
    Utiköltség támogatás, utazástérítés
  • 13. havi fizetés

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megadásával kérjük, küldje el nekünk a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Tel: +36 30 781 6478