Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-26

Céginformáció

DPMV Zrt. IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI MUNKATÁRS (TECHNIKUS) betöltésére
munkatársat keres gyáli munkavégzéssel

Feladatok

  • technológiai berendezések, vezérlő szekrények és műszerek szakmai felügyelete,
  • aktív részvétel a Társaság irányítástechnikai rendszereivel kapcsolatos üzemeltetési, karbantartási és rendkívüli meghibásodások elhárításában,
  • aktív részvétel a Társaság irányítástechnikai rendszereinek fejlesztésében, a fejlesztőkkel való kapcsolattartásban,
  • ütemezett javítások, felújítások kivitelezése,
  • üzemvitelhez kapcsolódó anyagok, eszközök felmérése, beszerzési igény jelzése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség (elektrotechnikus, műszerész, automatizálási technikus),
  • szakirányú középfokú végzettség,
  • elektromos rajzolvasási ismeret,
  • teljesítményorientáltság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • önállóság, határozottság,
  • precíz és pontos munkavégzés,
  • jó kapcsolattartó és kommunikációs készség,
  • irányítástechnikai hardver, szoftver ismeret.

Pozíció elnyeréséhez előny

  • villamos biztonságtechnikai felülvizsgálói képesítés (érintésvédelem, erősáramú berendezések szabványossági felülvizsgálója),
  • számítógépes hardver, szoftver ismeret,
  • PLC hibakeresési jártasság,
  • PLC programozási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség,
  • béren kívüli juttatások,
  • munkába járási költségtérítés.

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Budapest
Pest megye
Közép Mo.
Magyarország

Ha szeretnél családias környezetben egy jó csapat tagjaként dolgozni, akkor várjuk fényképes
önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel a [email protected] címre.